کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷
خانه » بازیگران » اخبار و حواشی بازیگران » عکس بازگشت رابعه اسکویی بازیگر زن به ایران پس از کشف حجاب
عکس بازگشت رابعه اسکویی بازیگر زن به ایران پس از کشف حجاب

عکس بازگشت رابعه اسکویی بازیگر زن به ایران پس از کشف حجاب

عکس بازگشت رابعه اسکویی بازیگر زن به ایران پس از کشف حجاب

عکس بازگشت رابعه اسکویی بازیگر زن به ایران پس از کشف حجاب

عکس بازگشت رابعه اسکویی بازیگر زن به ایران پس از کشف حجاب

رابعه اسکویی

بازیگرنما:عکس و خبر بازگشت رابعه اسکویی بازیگر زن به ایران پس از کشف حجاب در شبکه جم امروز در صفحه شخصی این بازیگر زن منتشر شد.

رابعه اسکویی بازیکر زن کشورمان که جزء اولین بازیگران زنی بود که به خارج از کشور مهاجرات کرده بود و در شبکه جم به کشف حجاب اقدام کرده بود به کشور بازگشته وبا انتشار پستی در صفحه شخصی خود این خبر را اعلام کرد.

رابعه اسکویی به انتشار عکس بازگشت به ایران پس از کشف حجاب نوشت:

«من بر گشتم… ایرانم…اومدم… اینجام،همینجا… یه وقتایی یه چیزایی هست که گفتنش محاله،نه که نخوای بگی،نه….. می خوای… حتی واژه هم براش داری…ولی نمی شه،به زبون میاد ولی به گوش هیچ کس نمیاد… دلتنگی،خونه،دوست،فامیل،رفیق،صدا،هوا،خاک… خاک… خاک… وطن…!
ممن اینجام،تهرانم… برگشتم به عشق این خاک،به عشق مردم…رفتم به خیال هوای تازه و روزای بهتر،رفتم که نباشم… که زندگی کنم…دیدم اما نمی شه… هرجا میرم باز اینجام،دلم،جونم،نفس.. نفس… نفسم اینجا بود… بی تاب بر گشتن،بی قراره بودن…. بودن با مردمم… دلم زیارت خواست،چشمی سبک کنم به چار قطره اشک پای ضریح،عطر گلاب،وقت اذان،حضرت عشق… من اینجام… برگشتم… ایرانم… همینجا.. تهران…هوامو دارن،پام رو زمینه، دوستم دارن این مردمی که عشق و روح و نفس و دلیل برگشتنم به خونه ن … یقین کردم و برگشتم…اینجام…پام رو زمینه،خونه م همینجاست،هوامو دارن…خدایا به خاطر راهی که پیش پام گذاشتی تا برگردم،آدمایی که منو درک کنن،کمک کنن اینجا باشم ازت سپاسگزارم…الهی قربونت برم… خداوند بخشنده ی مهربان… شیشه را در بغل سنگ سپردم به خودت… دستم به دعا و چشمم پره اشک… خدایا دوستت دارم…سلام ایران من….سلام مردم من…سلام زندگی…سلام….سلام…سلام…»

عکس بازگشت رابعه اسکویی بازیگر زن به ایران پس از کشف حجاب,رابعه اسکویی,rabee oskouie,ماجرای بازگشت رابعه اسکویی به ایران صحت دارد؟,بازگشت رابعه اسکویی شایعه یا واقعیت؟,آیا رابعه اسکویی به ایران برگشته است؟,خبر بازگشت رابعه اسکویی بازیگر زن به ایران ,عکس رابعه اسکویی پس از بازگشت به ایران,عکس های بی حجاب و کشف حجاب رابعه اسکویی,ماجرای مهاجرت رابعه اسکویی به شبکه جم و کشف حجاب,علت جدا شدن رابعه اسکویی از شبکه جم

عکس بازگشت رابعه اسکویی بازیگر زن به ایران پس از کشف حجاب

مهاجرت و حضور در شبکه جم
در ۱۳ دی ۱۳۹۴، و به دنبال آن که چکامه چمن‌ماه، صدف طاهریان و مانی کسرائیان به شبکه ماهواره‌ای جم تی وی پیوستند، خبر مهاجرت رابعه اسکویی از ایران، برای پیوستن به این شبکه ماهواره‌ای برای بازی در یک فیلم ویدئویی منتشر گردید. اسکویی در نوروز ۹۵، در گفتگو با ویژه‌برنامه نوروزی جم تی وی از انگیزه‌هایش برای مهاجرت سخن گفت.

جدا شدن از شبکه جم
پس از هرمز سیریتی که با جدایی از شبکه جم تی وی به ایران بازگشته، رابعه اسکویی نیز در مهرماه ۱۳۹۵ از این شبکه جدا شده اما هنوز قصد بازگشت به ایران را ندارد و در ترکیه باقی مانده است. این بازیگر پس از جدایی از این شبکه گفت و گویی داشته که تصویری از آنچه در این شبکه برای یک بازیگر سینما رقم می‌خورد را تا حدودی به نمایش می‌گذارد.

اسکویی درباره تحقیرش در این شبکه گفت:

«متأسفانه جایگاه من، جایگاه درستی نبود یا نمی‌دانم من را خیلی خوب نشناختند و فکر نمی‌کردند من خداحافظی کنم و بیایم. به هر حال هرکسی در زندگی‌اش یک چارچوبی دارد و برای من احترام حرف اول را می‌زند و وقتی احساس کنم احترامم یک ذره زائل می شود، نمی‌توانم سکوت کنم. من ۸ سال سیگار نکشیدم و دوباره شروع کردم و ۲۵ سال سابقه کاری‌ام را در ایران گذاشتم و به جم آمدم و اینجا هم به نتیجه نرسیدم. فعلاً دارم بیزنس میکنم…»

سایت تفریحی بازیگرنما

رابعه اسکویی,rabee oskouie,ماجرای بازگشت رابعه اسکویی به ایران صحت دارد؟,بازگشت رابعه اسکویی شایعه یا واقعیت؟,آیا رابعه اسکویی به ایران برگشته است؟,خبر بازگشت رابعه اسکویی بازیگر زن به ایران ,عکس رابعه اسکویی پس از بازگشت به ایران,عکس های بی حجاب و کشف حجاب رابعه اسکویی,ماجرای مهاجرت رابعه اسکویی به شبکه جم و کشف حجاب,علت جدا شدن رابعه اسکویی از شبکه جم

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

스폰서 파트너

"> تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز