کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه » اخبار مهم و داغ روز » اسناد لورفته دریافتی میلیونی برنامه سینمایی هفت برای هر برنامه+عکس
اسناد لورفته دریافتی میلیونی برنامه سینمایی هفت برای هر برنامه+عکس

اسناد لورفته دریافتی میلیونی برنامه سینمایی هفت برای هر برنامه+عکس

اسناد لورفته دریافتی میلیونی برنامه سینمایی هفت برای هر برنامه+عکس

اسناد لورفته دریافتی میلیونی برنامه سینمایی هفت برای هر برنامه+عکس

اسناد لورفته دریافتی میلیونی برنامه سینمایی هفت برای هر برنامه+عکس

برنامه هفت

بازیگرنما:سایت کافه سینما در تازه ترین خبر خود اسنادی را از دریافتی ۸۸۰ میلیونی برنامه ۷هفت در سال گذشته و  میلیون به ازای هر برنامه را منتشر کرد.

ابتدا اسناد دریافتی میلیونی برنامه هفت را مشاهده بفرمایید و در ادامه توضیحات سایت کافه سینما در مورد دریافت  میلیون به ازای هر برنامه را بخوانید.

اسناد لورفته دریافتی میلیونی برنامه سینمایی هفت برای هر برنامه+عکس

اسناد لورفته دریافتی میلیونی برنامه سینمایی هفت برای هر برنامه+عکس

اسناد لورفته دریافتی میلیونی برنامه سینمایی هفت برای هر برنامه+عکس

اسناد لورفته دریافتی میلیونی برنامه سینمایی هفت برای هر برنامه+عکس

7-bazigarnama-com-5171

بعد از هیاهوى پیش آمده در جریان انتشار فیش هاى حقوقى نجومی برخی مدیران دولتی و امتداد آن تا سینما و تقابلی که در سینمای ایران درباره میزان دستمزد میان مدیران فعلی و مدیران سابق پیش آمد حالا تصاویر برآورد هزینه های برخی برنامه های تلویزیونی هم در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

به گزارش سینماژورنال از جمله این برآوردها مربوط به برنامه های “هفت” و “نود” هست که هر دو از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌روند.

تصاویری که در شبکه های اجتماعی منتشر شده حکایت از آن دارد که علیرغم قدمت ۱۷ ساله برنامه “نود” و البته موفقیت نسبی آن در این سالها اما عایدی مالی این برنامه تقریبا یک سوم “هفت” فعلی است که عمرش به یک سال هم نمی‌رسد.

فصل سوم “هفت” که با حضور بهروز افخمی از مهرماه سال قبل روی آنتن رفت از همان آغاز به واسطه حضور یوسف منصوری داماد علی‌اصغر پورمحمدی و همچنین محمدحسین رضوی برادر محمود رضوی تهیه کننده تلویزیون، در تیم تولید، مورد توجه قرار گرفت.

این برنامه که در ابتدا به صورت تولیدی و در ماههای اخیر به صورت زنده پخش شده است در برهه های زمانی مختلف و به دلایلی چون اظهارنظر مسعود فراستی درباره یک فیلم خاص و همچنین انتقادات صریح افخمی به بین الملل فجر و برگزارکننده اش حاشیه ساز شد.

حالا و با انتشار رقم برآورد این برنامه و شنیده هایی که درباره دستمزد ماهیانه ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومانی افخمی از این برنامه وجود دارد قطعا حواشی پیرامون “هفت” وارد فاز تازه تری خواهد شد.
تصویر فیش‌ها را در ادامه می‌بینید. همه این‌ها جدا از انتقادهایی است که به خاطر توهین‌های افخمی و تسویه حساب‌های شخصی‌اش از آنتن وابسته به اقتصاد مرکزی، و متعلق به عموم مردم، به او و برنامه‌اش می‌شود.

کافه سینما- برای بررسی مراجع ذی‌صلاح: خوب است به این نکته هم پرداخته شود که چرا همزمان با تغییر و تحولات در سازمان، بر اساس این اسناد، تولید این برنامه در سال ۱۳۹۵ به طور کامل به شبکه سه انتقال یافته و همچنین جلوی دریافتی تهیه کننده و منتقد و دیگر عوامل برنامه، مات و شطرنجی شده است. حالا کل خبر و اسناد تازه را ببینید.

ساعاتی پیش در کافه سینما، پستی منتشر کردیم (این لینک)، که بر مبنای اسناد منتشر شده در آن، به نقل از شبکه‌های اجتماعی، برنامه هفت حدود هشتصد و هشتاد میلیون تومان دریافت کرده است. اندکی پس از انتشار این اسناد، روزنامه صبا، سند تازه‌ای منتشر کرد که در آن هزینه هر برنامه سال ۹۴ هفت؛ ۲۲ میلیون تومان(!) در برابر هزینه بیست و پنج میلیون تومانی هر برنامه نود در سال ۹۴ قید شده است. (سندی که با لوگوی این روزنامه، در تصاویر این پست، در دسترس است.) آن هم در شرایطی که این روزنامه، خبر از گفتگو با مجری طرح این برنامه در آینده نزدیک داده است که ظن ارتباط با عوامل برنامه برای تهیه این خبر را تقویت می‌کند. در این خبر همچنین بودجه هر قسمت برنامه ۹۰ در سال گذشته هم، ۲۵ میلیون تومان عنوان شده است.

با وجود این که همین رقم ۲۲ میلیونی، برای برنامه‌ای مثل این دوره هفت، با میزان اندک برنامه‌های تولیدی، قابل بحث و بررسی است، اما سند تازه‌ای به دست کافه سینما رسیده، که نمی‌توانیم صحت آن را تایید کنیم. نکته اصلی در این سند، تشابه آن با همان ارقام اعلام شده اخبار اولیه است. سندی که باز بر اساس آن، برنامه هفت، حدود هشتصد و هشتاد میلیون تومان برای سی برنامه دریافتی داشته است! البته جالب این جاست که در اسناد تکذیب خبر هشتصد و هشتاد میلیونی قبلی، عنوان شده که افخمی تنها در مقام مجری اصلی چهار میلیون برای هر برنامه می‌گیرد و جلوی رقم دریافتی به عنوان تهیه‌کننده و دیگر عوامل، مات و شطرنجی شده است! در این میان خوب است به این نکته هم پرداخته شود که چرا همزمان با تغییر و تحولات در سازمان، بر اساس این اسناد، تولید این برنامه در سال ۱۳۹۵ به طور کامل به شبکه سه انتقال یافته است.

با توجه به تاکید حسن روحانی، رییس جمهور ایران بر پدیده فیش گیت، که نتیجه‌اش را در فضای مجازی “خیر” ارزیابی کرد، و اعتقاد همیشگی کافه سینما، مبنی بر در جریان قرار داشتن و نظارت مردم بر امور اقتصاد مرکزی، اقدام به انتشار اسناد تازه رسیده می‌کنیم. امیدواریم همچون سند اولیه، فرصتی باشد برای بررسی بیشتر صحت و کذب ادعاها و این اسناد، توسط مقامات ذی‌صلاح. در شرایطی که سازندگان این برنامه، در بسیاری از دقایق، از آنتن ملی برای موضع‌گیری‌ها و تسویه حساب‌های شخصی، استفاده می‌کنند. این که صحبت‌هایی از حضور داماد یکی از مسئولان تلویزیون (پورمحمدی) در برنامه‌های اولیه بوده است، بررسی ارقام دریافتی سازندگان برنامه، توسط مراجع ذی‌صلاح، اهمیت افزون‌تری می‌یابد. تمام این‌ دریافتی‌ها از اقتصاد مرکزی، در شرایطی است که افخمی و فراستی، منتقد ثابت برنامه، همواره از سینمای مردمی بخش خصوصی دم می‌زنند و جوانان فیلمساز را، تشویق به روی پای خود ایستادن، می‌کنند! خواندن این اطلاعات به خصوص برای اطلاع آن دسته از سینمادوستان جالب است که هفت را هم موضع با کافه سینما، در تاکید بر اقتصاد مردمی بخش فرهنگ و بازار آزاد استعدادهای برابر، با توجه به ادعاهای سازندگان این برنامه، می‌دانستند!

منبع:کافه سینما

برنامه هفت,برنامه ۷,فیش حقوقی لورفته برنامه هفت,دریافتی بهروز افخمی از برنامه هفت چقدر است؟,فیش های حقوقی لو رفته,ماجرای دریافتی ۸۸۰ میلیونی برنامه هفت,جزییات اسناد لورفته دریافتی میلیونی برنامه هفت,برنامه سینمایی هفت,بهروز افخمی,حقوق بهروز افخمی از صدا و سیما,صدا و سیما

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز