آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶
خانه » اخبار مهم و داغ روز » توقف تجارت جنسی با هشتگ #تن‌فروشی_در_دبی_را_متوقف_کنید
توقف تجارت جنسی با هشتگ #تن‌فروشی_در_دبی_را_متوقف_کنید

توقف تجارت جنسی با هشتگ #تن‌فروشی_در_دبی_را_متوقف_کنید

توقف تجارت جنسی با هشتگ #تن‌فروشی_در_دبی_را_متوقف_کنید

توقف تجارت جنسی با هشتگ #تن‌فروشی_در_دبی_را_متوقف_کنید,تجارت جنسی,هشتگ #تن‌فروشی_در_دبی_را_متوقف_کنید,تن فروشی,فحشا,راه انداز هشتگی برای توقف فحشا و تن فروشی در دبی و ابوظبی,ماجرای هشتگ تن فروشی کاربران اماراتی چیست,توقف تن فروشی در کشورهای عربی,فحشا و تن فروشی در کشورهای عربی,کاربران عرب اینترنتی و راه اندازی هشتگ تن فروشی, توقف تجارت جنسی در کشورهای عربی,خواسته مردم امارات از حاکمان

توقف تجارت جنسی با هشتگ #تن‌ فروشی_در_دبی_را_متوقف_کنید

تجارت جنسی

بازیگرنما:کاربران عرب با ایجاد هشتگی با عنوان #تن‌فروشی_در_دبی_را_متوقف_کنید از مسئولان کشور امارت خواستند که تجارت جنسی و فحشا در دبی و ابوظبی را متوقف سازند.

توقف تجارت جنسی با هشتگ #تن‌فروشی_در_دبی_را_متوقف_کنید

به نقل از سایت عربی وطن، کاربران عرب اینترنت، با راه اندازی یک هشتگ از حاکمان امارات خواسته‌اند که فحشا و تجارت جنسی و شرب خمر را در دبی و ابوظبی متوقف کنند.

بر این اساس، کاربران شبکه های اجتماعی امارات و دیگر کشورهای عربی با اعتراض شدید به گسترش فحشا و تن‌فروشی در هتل‌ها و کلوپ‌های شبانه بزرگترین شهر امارات، به حاکمان امارات هشدار داده اند که پیش از نزول عذاب الهی، مراکز فساد و فحشا را تعطیل کنند.

فعالان توییتری با راه اندازی هشتگی با عنوان #تن‌فروشی_در_دبی_را_متوقف_کنید، به سردمداران اماراتی خواسته اند که به جای تعقیب و پیگرد فعالان سیاسی، به امور اجتماعی کشور توجه کنند که با گسترش جرایم جنسی و فحشا، رو به قهقرا نهاده است.

کاربری به نام ابو شماء که از مخالفان سیاسی خاندان شیخ زاید است، در صفحه شخصی خود آورده است: ابوظبی، قبله‌گاه پست ترین مخلوقات سیاسی و مزدوران فرومایه در خاورمیانه است؛ و دبی مرکز فحشا و تن فروشی و میگساری است.

وی می افزاید: در امارات، فعالیت در عرصه فحشا و تجارت جنسی، آزادانه و با اجازه رسمی انجام می شود، اما آزادی بیان و اندیشه، جرم نابخشودنی است!

یک کاربر فلسطینی هم نوشت: می ترسم عذاب مهلک الهی بر آن کشور نازل شود. شیوخ امارات کجا هستند؟! سرتان کجا گرم است؟ آیا نمی ترسید که این سرزمین ظلم و ستم بر اثر عذاب الهی در زمین فرو رود؟

این در حالی است که زمینه های قانونی نشر و گسترش فحشا در دبی کاملا مهیاست و هیچ شهر دیگری در جهان نیست که تا این اندازه زیرساخت های گسترش فحشا و ترویج شرب خمر را فراهم کرده باشد.

ضاحی خلفان، رئیس پلیس جنجالی و پُرگوی دبی مدتی پیش ادعا کرده بود که “متاسفانه”، تن فروشی و شرب خمر در دبی، قابل برچیدن نیست!

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز